EG12939W45JJ
$1,175
USD
14K White Gold Curving Bar Ear Crawler Diamond Earrings
EG12939W45JJ
$1,175
USD
Smoothly curved and tapered 14k white gold climber earrings adorned with 0.23cts of shimmering French pavé diamonds make a striking and stylish accessory. This trendy ear climber style is a modern way to flaunt diamond earrings for day or night.
Product Details
| Item Code: | EG12939W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 2.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 21.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*


















