EG13067W45JJ
$685
USD
14K White Gold 10mm Diamond Spike Drop Earrings
EG13067W45JJ
$685
USD
Three-dimensional diamond encrusted spikes are suspended from these polished gold drop earrings
Product Details
| Item Code: | EG13067W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.07 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 3.90 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 18.40 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





