EG13333W45JJ
$875
USD
14K White Gold Pavé 10mm Diamond Spike Huggie Drop Earrings
EG13333W45JJ
$875
USD
Tapered diamond bars are suspended from these polished 14k white gold huggie earrings for a dash of on-trend sparkle
Product Details
| Item Code: | EG13333W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 2.80 mm |
| Thickness : | 1.40 mm |
| Drop : | 23.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*









