EG13335W45JJ
$1,000
USD
14K White Gold Cushion Cut Pavé 10mm Diamond Drop Earrings
EG13335W45JJ
$1,000
USD
Pave diamond embellishments dangle alluringly from these sweet and stylish white gold huggie earrings
Product Details
| Item Code: | EG13335W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 12.80 mm |
| Drop : | 17.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*









