LR51636SVJBS
$445
USD
925 Sterling Silver Black Spinel Bujukan Criss Cross Ring
LR51636SVJBS
$445
USD
Product Details
| Item Code: | LR51636SVJBS |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Criss Cross |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 12.50 mm |
| Thickness : | 4.50 mm |
| Bandwidth : | 6.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







