LR51637M45JJ
$3,400
USD
14K White-Yellow Gold Polished Band and Diamond Row Criss Cross Ring
LR51637M45JJ
$3,400
USD
Product Details
| Item Code: | LR51637M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.40 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 12.60 mm |
| Thickness : | 3.70 mm |
| Bandwidth : | 4.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*











