EG12935W45JJ
$1,425
USD
14K White Gold Curving Diamond Branch Ear Climber Earrings
EG12935W45JJ
$1,425
USD
These sophisticated 14k white gold ear climbers featuring 0.21cts of French pavé diamonds are inspired by nature. Shimmering and curving diamond branches trace the earlobe for a refined yet playful vibe.
Product Details
| Item Code: | EG12935W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.21 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.70 mm |
| Thickness : | 1.35 mm |
| Drop : | 25.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





