EG12935Y45JJ
$1,425
USD
14K Yellow Gold Diamond Earring Cuffs
EG12935Y45JJ
$1,425
USD
These sophisticated cuff earrings crafted from gold and diamonds are inspired by nature
Product Details
| Item Code: | EG12935Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.21 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.70 mm |
| Thickness : | 1.35 mm |
| Drop : | 25.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





