NK5963K45PL
$1,095
USD
14k Rose Gold Y Knots Cultured Pearl & Diamond Necklace
NK5963K45PL
$1,095
USD
Product Details
| Item Code: | NK5963K45PL |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.03 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Y Necklace |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 7 mm |
| Chain Length : | 17.50 In |
| Stone Shape : | Round |
Product Measurements
| Width : | 10.80 mm |
| Thickness : | 7.50 mm |
| Drop : | 50.00 mm |
| Size : | 17.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





