EG13256W84JJ
$10,300
USD
18K White Gold Abstract Openwork Diamond Statement Earrings
EG13256W84JJ
$10,300
USD
Product Details
| Item Code: | EG13256W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.85 ct |
| Division : | Gabriel Limited Fashion |
| Collection : | Waterfall |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 25.31 mm |
| Thickness : | 8.40 mm |
| Drop : | 27.36 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*










