LR50228SVJWS
$255
USD
925 Sterling Silver White Sapphire Infinity Ring
LR50228SVJWS
$255
USD
Promise her forever with a 925 sterling silver ring featuring a white sapphire encrusted infinity symbol that represents the elemental and everlasting nature of the piece itself.
Product Details
| Item Code: | LR50228SVJWS |
| Division : | Gabriel Silver |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Infinity |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 6.84 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*









