LR6886SVJWS
$165
USD
925 Sterling Silver White Sapphire Butterfly Ring
LR6886SVJWS
$165
USD
Make her heart flutter with this enchanting silver and white sapphire butterfly fashion ring
Product Details
| Item Code: | LR6886SVJWS |
| Division : | Gabriel Silver |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Butterfly |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 17.91 mm |
| Thickness : | 3.72 mm |
| Bandwidth : | 2.71 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*












